Kullanım Sözleşmesi

KULLANIM SÖZLEŞMESİ / SORUMLULUK REDDİ/ GİZLİLİK POLİTİKASI

larinahotels.com adresinde bulunan içeriklerin (resim, yazı vb.) doğruluğu ve kesinliği garanti edilmektedir. Ayrıca, larinahotels.com adresinde yayınlanan içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan, larinahotels.com sorumlu değildir.

Sitedeki Linkler larinahotels.com ‘da bulunan linkler tarafımızdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğimiz için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

İÇERİK KULLANIMI
larinahotels.com tarafından yazılan yazıların ve hazırlanan grafiklerin, liste vb dokümanın her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür.

KULLANIM ŞARTLARI
Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa larinahotels.com kaynak olarak gösterilmek zorundadır.
Yazı içerikleri internet te kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına yada sitenize yerleştirmek zorundasınız.
Bu yazı larinahotels.com' dan alınmıştır.
Kaynak : larinahotels.com
Yada sitenizden larinahotels.com adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır.

larinahotels.com ”Site Kullanım Şartları ve Sorumluluk Reddi” sayfasını her zaman, önceden haber vermeden güncelleme veya değiştirme hakkına sahiptir.

larinahotels.com adresinin herhangi bir sayfasına girdiğiniz takdirde, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.